O Nas / Kim jesteśmy i dlaczego warto nas wybrać?

Nasze życie przeplata się chwilami dobrymi i radosnymi z tymi smutnymi. Prawdą też jest, że do chwil w których byliśmy szczęśliwi każdy z nas chciałby powracać setki razy. Marzeniem każdego z nas jest zatrzymanie czasu w momencie kiedy nasze życie jest przepełnione szczęściem.

Naszą pracą pragniemy umożliwić Państwu powrót do tych szczególnych wydarzeń w Waszym życiu. Chcemy dać Wam możliwość przeżycia jeszcze raz radosnych i szczęśliwych chwil. Chrzest, Komunia św., Bierzmowanie, niesamowita zabawa andrzejkowa, Studniówka, Zaręczyny czy uroczysty Dzień Ślubu. Wszystko to uwiecznimy na filmie i fotografii.

Montaż filmu pozostaje kwestią do uzgodnienia. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje dotyczące filmu, montażu czy podkładu muzycznego. Każdego z Was traktujemy indywidualnie, ponieważ naszym nadrzędnym zadaniem jest oddanie wyjątkowego i niepowtarzalnego materiału filmowego, do którego z radością będziecie wracać.

W stu procentach rozumiemy Wasze potrzeby i to nas odróżnia od innych. Nie mamy sztywnych ram, nie korzystamy z szablonów i potrafimy się dostosować do Waszych wymagań. Jesteśmy w 100% elastyczni i otwarci na Państwa sugestie.

Do nagrywania filmów wykorzystujemy profesjonalne kamery HD 1080i marki Panasonic 130 AEJ nagrywające w jakości fullHD (wysoka rozdzielczość 1920 x 1080). Montaż nagranych filmów odbywa się cyfrowo, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik animacji i grafiki. 

Zapraszamy do współpracy, zapytaj o wolny termin już dziś!!

Swoją przygodę z filmowaniem rozpocząłem w roku 1991. Najpierw amatorsko nagrywałem różne uroczystości rodzinne, z czasem moja pasja, moje zainteresowanie filmowaniem przerodziło się w pomysł na życie. Założyłem firmę, która wraz z rozwojem techniki rozwijała się z roku na rok.

Dzisiaj pragnę Państwu zaoferować filmy, które są montowane przy pomocy najnowszych technik w jakości FULL HD.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, każde filmowanie uroczystości ślubnej to arcyważne zadanie. Moim zadaniem jest zadowolić Państwa zmysł odbierania obrazu.

Moje doświadczenie plus Wasze zaangażowanie zaowocują powstaniem niepowtarzalnego filmu, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Serdecznie pozdrawiam,
Robert Jonak