Nasze życie przeplata się chwilami dobrymi i radosnymi z tymi smutnymi. Prawdą też jest, że do chwil w których byliśmy szczęśliwi każdy z nas chciałby powracać setki razy. Marzeniem każdego z nas jest zatrzymanie czasu w momencie kiedy nasze życie jest przepełnione szczęściem.

Naszą pracą pragniemy umożliwić Państwu powrót do tych szczególnych wydarzeń w Waszym życiu. Chcemy dać Wam możliwość przeżycia jeszcze raz radosnych i szczęśliwych chwil.

Wszystko to uwiecznimy na filmie i fotografii.

Montaż filmu pozostaje kwestią do uzgodnienia. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje dotyczące filmu, montażu czy podkładu muzycznego. Każdego z Was traktujemy indywidualnie, ponieważ naszym nadrzędnym zadaniem jest oddanie wyjątkowego i niepowtarzalnego materiału filmowego, do którego z radością będziecie wracać.

Swoją przygodę z filmowaniem rozpocząłem w roku 1991

Najpierw amatorsko nagrywałem różne uroczystości rodzinne, z czasem moja pasja, moje zainteresowanie filmowaniem przerodziło się w pomysł na życie. Założyłem firmę, która wraz z rozwojem techniki rozwijała się z roku na rok.

Dzisiaj pragnę Państwu zaoferować filmy, które są montowane przy pomocy najnowszych technik w jakości FULL HD.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, każde filmowanie uroczystości ślubnej to arcyważne zadanie. Moim zadaniem jest zadowolić Państwa zmysł odbierania obrazu.

Moje doświadczenie plus Wasze zaangażowanie zaowocują powstaniem niepowtarzalnego filmu, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Serdecznie pozdrawiam,
Robert Jonak